Сурков залишив держслужбу “у зв’язку зі зміною курсу на українському напрямку”

Як заявив директор Центру політичної кон’юнктури Олексій Чеснаков в своєму Telegram-каналі, повідомляє “Інтерфакс“, помічник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков залишив держслужбу “у зв’язку зі зміною курсу на українському напрямку”.

 За даними Чеснакова, у найближчий місяць Сурков “займатиметься медитацією”.

“У зв’язку зі зміною курсу на українському напрямку В.Сурков пішов з державної служби. Протягом найближчого місяця він буде займатися медитацією. Після цього обіцяв повідомити про причини ухваленого ним рішення і про подальші плани”.

 Інформацію про звільнення Суркова з держслужби Чеснаков підтвердив і в інтерв’ю російському Інтерфаксу. За його словами, дане рішення було прийнято через “зміну курсу на українському напрямі”.

Сурков відповідав за формування політики щодо України і Північного Кавказу, зокрема щодо Чечні, Дагестану, окупованої росіянами грузинської Абхазії та Південної Осетії. Зокрема, керівник Чечні Рамзан Кадиров є його другом та безпосереднім ставленником.

З відкритих джерел також відомо, що Сурков був куратором терористичних організацій “ДНР”-“ЛНР” й виступав за жорсткий, воєнний, а не дипломатичний політичний курс у стосунках з Україною.

Сурков обіймав посаду помічника президента РФ з 20 вересня 2013 року до теперішнього часу, а також у період з 26 березня 2004 року до 7 травня 2008 року.

Новим відповідальним за “український напрямок” в російській владі та опозиції називають заступника голови адміністрації президента РФ Дмитра Козака.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *