“Затримання” глави Фонду держмайна: в Кабміні відреагували

Детективи НАБУ спільно зі співробітниками департаменту “К” CБУ здійснюють обшуки в приміщенні Фонду державного майна в Києві.

Про це 9 липня повідомляє прес-служба НАБУ.

“Слідча дія санкціонована і проводиться в межах розслідування за фактом можливого вчинення корупційного злочину, підслідного НАБУ”, – відзначили у відомстві.

У бюро додали, що наразі це вся інформація, яку вони можуть повідомити і обіцяли розкрити деталі згодом.

 “Чиновник затриманий. Зараз проводиться обшук з виїмкою документів. Трубаров затриманий”, – повідомило джерело в Кабінеті міністрів, передала “Економічна правда“.

Детективи прийшли з обшуками в кабінет Віталія Трубарова

Детективи прийшли з обшуками в кабінет Віталія Трубарова. Facebook Віталія Трубарова

Пізніше віце-прем’єр Павло Розенко спростував розміщену в ЗМІ інформацію про затримання Трубарова.

“Тут пройшла інформація, що затриманий в.о. глави Фонду держмайна Віталій Трубаров… Хм… А хто ж в мене зараз на засіданні Урядового комітету присутній? Голограма?” – йдеться у публікації Розенко на Facebook.

Водночас джерело стверджує, що Трубаров дійсно був на засіданні, однак “комітет закінчився” (маючи на увазі, що глава Фонду держмайна був затриманий після цього. – Ред.).

Як повідомлялося, в.о. глави Фонду державного майна Віталій Трубаров призначений на свою посаду з порушенням процедури. До цього він виконував функцію глави апарату, в той же час виконувати функції глави в разі його звільнення повинен перший заступник.

Більш того, згідно з біографією Трубарова, розміщеної на сайті Фонду, в.о. глави він став у вересні 2017 року, а заступником призначений тільки через три місяці – вже в грудні 2017 го.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *