“Державна зрада!” Нацрада прийняла рішення по NewsOne

Національна рада з питань радіо і телебачення на позачерговому засіданні ухвалила рішення про початок перевірки телеканалу NewsOne на предмет державної зради.

У Києві, 9 липня біля будівлі Нацради пройшов протестний мітинг, де активісти вимагали відібрати ліцензію у телеканалу (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця новини).

Заступник голови регулятора Уляна Фещук і член Нацради Сергій Костинський повідомили, що Рада підтримує заклик Служби безпеки України ініціювати скликання позачергового засідання Ради нацбезпеки і оборони з приводу наміру NewsOne провести телеміст з каналом “Росія 1”.

“Ми ініціюємо позапланову виїзну перевірку телеканалу, .. в тому числі за фактом заяв, які пролунали в анонсах запланованого телемосту з російським телеканалом, під час яких українців неодноразово називали фашистами. Якщо ми доведемо факти розпалювання ворожнечі – це буде вже друга санкція до телеканалу, яка дозволить нам звернутися до суду щодо анулювання ліцензії”, – заявив Костинський.

Мітинг біля будівлі Нацради

Мітинг біля будівлі Нацради

При цьому він зазначив, що за відповідно до закону дуже складно позбавити телеканал ліцензії, в тому числі навіть після неодноразового порушення ними українського законодавства. За словами Костинського, “прийшов час жорстких дій по відношенню до тих, хто розпалює національну ворожнечу” в своїх ефірах.

“Ми неодноразово оголошували попередження телеканалу NewsOne і бачимо, що порушення тривають”, – підкреслив Костинський, закликавши Нацраду застосувати жорсткі санкції до телеканалу.

Мітинг біля будівлі Нацради

Мітинг біля будівлі Нацради

Як повідомлялося раніше:

  • Телеканал NewsOne пояснив скандальну ідею провести 12 липня телеміст під назвою “Треба поговорити” з пропагандистським каналом “Росія 1”.

  • Спікер Ради Андрій Парубій звернувся до СБУ з вимогою відреагувати на наміри телеканалу NewsOne, який входить до медіагрупи Віктора Медведчука, провести телеміст з Росією.
  • Пізніше NewsOne раптово скасував телеміст з Росією, який був запланований на 12 липня, і заявив про тиск.
  • При цьому пропагандистський телеканал “Росія 1” не побачив підстав для скасування телемосту з ТВ-каналом NewsOne.
  • Також в Києві відбувся мітинг біля будівлі телеканалу NewsOne. В акції брали участь близько сотні людей. Деякі учасники підпалили фаєри і димові шашки, були чутні вибухи піротехніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *