Loading...

Заступника голови Київської ОДА спіймали на хабарі – Аваков

Ігоря Любка заступника голови Київської обласної державної адміністрації затримали за хабарництво. Про це стало відомо завдяки повідомленню міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

За його повідомленням, чиновник через начальника управління Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА, отримав 200 тис. Грн. від своєї підлеглої за безперешкодне переведення в інший державний орган.

«За версією слідства – Любко спільно з губернатором Мельничуком місяць тому отримали непідтверджену інформацію про те, що керівником Департаменту АПК області виплачена сума в розмірі 15 млн. Грн. фермерам в якості компенсації за бюджетною програмою, оскільки, на їх розсуд, така сума без відкату виплачена бути не могла, почали вимагати частину коштів, які нібито отримала зазначений керівник департаменту, погрожуючи звільненням », – написав, зокрема, міністр.

Любко за погодженням з губернатором вимагав зазначену суму за підписання розпорядження про звільнення з формулюванням, яке не зашкодило б подальшому працевлаштуванню. Надалі остання знайшла інше місце роботи, про що повідомила керівникам. За інформацією міністра, тривають обшуки за місцями роботи та в оселях фігурантів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *