Стали відомі нові подробиці щодо «чорної каси» Партії регіонів

Партія регіонів заборгувала 11 млн гривень чотирьом приватним фірмам.

Партія регіонів заборгувала чотирьом компаніям 11 млн грн за 2015 рік, – повідомляє центр політичних студій та аналітики Ейдос.

«Партія має гроші ТОВ КУА АНТАРА, ПВИФНЗ АНТАРА – КАПІТАЛ – власник яких Григорій Смітюх, ТОВ П. М. А. – фірма наближена до Дмитра Фірташа та ПРАТ «Мандарин Плаза мільйонера Вагіфа Алієва», – йдеться в заяві центру.

За даними експертів Ейдос, рахунки партії в 2015 році були поповнені лише на 33 тис. грн двома членами Опозиційного блоку Олександром Касянюком і Борисом Колесніковим.

Нагадаємо, що в травні 2016 року колишній перший заступник голови СБУ Віктор Тріпак передав НАБУ документи «чорної каси» Партії регіонів, в яких фігурують виплати на суму близько $2 млрд.

У документах містяться дані про фінансування Партією регіонів ряду колишніх і нинішніх політиків і партій. Зокрема, журналісти знайшли в них прізвища екс-міністра Олени Лукаш, екс-міністра закордонних справ Кожари, голови Центрвиборчкому Охендовського, колишніх і чинних депутатів Геллера, Миримського, Калюжного, Костенко, Скубашевського, Демидко, Ковалевської, охоронця Януковича з російським паспортом Заневського, політтехнологів Бондаренко, Мустафіна і Грановського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *