Loading...

Прокуратура за цей рік вилучила 42 млн гривень хабарів у чиновників в Київській області

Прокурор Київської області Євген Бондаренко заявив, що його відомство активізувало роботу по боротьбі з хабарництвом серед посадових осіб Київської області. Цього року прокуратура Київської області задокументувала хабарі посадовим особам Київської області в розмірі 42,2 млг грн. Про це на засіданні Координаційної ради з правоохоронними та контролюючими органами в Київській області повідомив прокурор Київської області Євген Бондаренко. Повідомляється, що в минулому році ця сума становила 7 млн грн.

“За 6 місяців поточного року сума хабарів, які ми задокументували разом, з правоохоронними органами та за вказаними фактами вже є кримінальними виробництвами, сума хабарів склала 42,2 млн грн. Протягом минулого року було задокументовано 7 млн грн. Я не хочу сказати, що в минулому році їх брали менше, але можу сказати, що робота в цьому напрямку дійсно активізована “, – повідомив О.Бондаренко.

Також він зазначив, що в поточному році складено 20 протоколів щодо керівників органів місцевого самоврядування, голів сільських і селищних рад. 61 протокол щодо депутатів органів місцевого самоврядування та шість щодо правоохоронців, а також 10 щодо керівників освітніх установ

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *