Loading...

Зарплатна “афера” депутатів: як обранці випадково втричі підвищили собі зарплатню

Вперше місячну ставку збільшили у квітні – з шести тисяч гривень до сімнадцяти з половиною. Але через півроку нардепам стало мало й цього.

Зарплатну “аферу” провернули блискуче. Її не одразу помітили навіть експерти й журналісти. Та наступного дня коли приховане стало явним, депутати почали виправдовуватися. вони, мовляв, самі в шоці, що підвищили власний бюджет.

Звичка голосувати все гамузом зіграла з ними злий жарт. Підступна постанова №5000-П так сховалася в бюджеті, що її, нібито, просто не помітили.

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Валерій Карпунцов вніс на розгляд бюджетного комітету Верховної Ради поправку до проекту держбюджету на 2017 рік щодо підвищення зарплат депутатам за пропозицією апарату парламенту. Він вважає підвищення зарплат депутатів за необхідне, щоб вони “протистояли політичним спокусам”. За його словами, в подальшому поправку лобіював його колега по фракції Олексій Мушак.

Він сказав, що для багатьох депутатів Верховна Рада – “не основне місце роботи, а тільки поле для відстоювання власних інтересів”, і підвищення зарплати “дозволить тим небагатьох парламентаріям, які живуть дійсно на зарплату, протистояти політичним спокусам і не відволікатися на додатковий заробіток” …  Але підвищити хочуть натомість всім!

Як повідомлялося, Верховна Рада 20 жовтня прийняла постанову «Про висновки та пропозиції до проекту закону про державний бюджет України на 2017 рік» (№ 5000-П). Цією постановою було ухвалено проект бюджету на 2017 рік у першому читанні, а також ухвалено рішення про підвищення заробітної плати народним депутатам у 2-2,5 разу – до понад 40 тис. грн.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *