Редактор програми “Гроші” Дубинський: Відновився зовнішнє спостереження за журналістами проекту “Секретні матеріали”

Редактор програми “Гроші” Олександр Дубинський заявив, що біля редакції зафіксовано два автомобіля, які супроводжують виїзди знімальних груп.

Сьогодні, 23 червня, відновилося зовнішнє спостереження за журналістами проекту “Секретні матеріали”, заявив на своїй сторінці в Facebook редактор програми “Гроші” Олександр Дубинський.
“Ми зафіксували під нашим офісом 2 автомобіля, які супроводжують виїзди знімальних груп і постійно перебувають під будівлею редакції. Відновлення стеження ми пов’язуємо з розслідуванням діяльності компанії по дистрибуції сигарет” Тедіс-Україна “. На це вказує ряд фактів, в тому числі, об’єкти спостереження “, – заявив він.
За словами Дубинського, один з автомобілів стеження – Daewoo Nexia золотистого кольору з номером АI8579EB, яку журналісти власними силами блокували біля офісу в квітні 2016 року.
“Доблесні слідчі Нацполіціі України тоді обіцяли нам оперативно розібратися в ситуації. Розбираються, мабуть, до цих пір”, – зазначив він.
Журналіст передав “окремий привіт” спеціальній слідчій групи ГУ НП по Києву, яку редакція не бачила, не дивлячись на подачу письмових заяв.

У квітні 2016 року телеканал “1 + 1” звернувся до органів Міністерства внутрішніх справ України з проханням розслідувати стеження і напад на журналістів проекту “Секретні матеріали”, який займається журналістськими розслідуваннями.
Тоді на телеканалі заявили, що журналісти, на яких було скоєно напад, протягом останніх тижнів працювали над серією сюжетів про фінансові справи Михайла Саакашвілі і Нацбанку України.
У прес-службах і Одеської ОДА, і НБУ, з якими зв’язалося видання “ГОРДОН”, звинувачення “1 + 1” відкинули. “Ми не можемо підтвердити цю інформацію. Це нісенітниця”, – заявили в прес-службі фінансового регулятора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *