Чи перевірить НАЗК Насірова? Чи знову імітуватиме роботу?

НАЗК отримало запит від Міністра Фінансів Олександра Данилюка з проханням перевірити поїздку голови ДФС Романа Насірова на інавгурацію президента США Дональда Трампа. Про це повідомила голова НАЗК Наталя Корчак на своїй сторінці  Facebook

Вона нагадала, що було чимало розмов про неостанніх людей в державі, які персонально взяли участь в інавгурації нового американського президента, піднімались питання, яким коштом були здійснені подорожі та про необхідність перевірки подорожей окремих осіб на відповідність до антикорупційного законодавства.

“Перший випадок в даній ситуації, від розмови – до конкретних дій, Національне агентство вже має. 6 лютого Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що проситиме антикорупційні органи перевірити поїздку голови Державної фіскальної служби Романа Насірова на інавгурацію Трампа”, – повідомила Корчак.

“Національне агентство отримало лист з проханням перевірити участь очільника ДФС у заходах, пов’язаних із інавгурацією президента США у січні цього року. З посиланням на відкриту інформацію президентського інавгураційного комітету США, у листі зазначається, що подорож до Вашингтона і участь у церемонії виголошення клятви, могли коштувати одній особі від 25 тис. до 1 млн. доларів”, – додала вона.

Жодних коментарів про те, чи розпочалася така перевірка і коли очікується її результат, Корчак не надала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *