ДФС пропонує скасувати перевірку кожного ФОП при ліквідації через закриття 330 тисяч підприємців за 80 днів

Державна  фіскальна служба (ДФС) з урахуванням різкого зростання числа  “сплячих” фізичних осіб-підприємців (ФОП – укр.), які змушені закриватися у звязку із введенням КМ нових правил гри, пропонує скасувати норму про обов’язковість перевірки службою кожного ФОП при ліквідації.

“На цей рахунок існує два накази Мінфіну. Один з них стосується ЄСВ (єдиного соціального внеску), другий – всіх інших податків. Ми вважаємо, що слід переглянути ці накази і створити більш конкретні вимоги – в яких випадках, в залежності від критеріїв того, чому закривається фізособа-підприємець, яка потрібна чи не потрібна перевірка “, – цитує прес-служба ДФС главу відомства Романа Насірова.

Згідно з даними ДФС, після внесеної в кінці минулого року в податкове законодавство норми про необхідність сплати ФОПам  ЄСВ навіть при відсутності прибутку, з 1 грудня 2016 року по 20 лютого 2017 року близько 330 тисяч підприємців припинили свою діяльність, більшість закритих ФОП були “сплячими” і давно не вели господарську діяльність.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *