Loading...

З крісел на “Олімпійському” “зняли” 5 мільйонів

Прокуратура Києва повідомила компанії-підряднику про підозру у завданні державі збитків на 5 мільйонів гривень під час закупівлі крісел для національного спортивного комплексу “Олімпійський”. Про це йдеться в повідомленні прес-служби столичної прокуратури в Facebook від 23 січня, передає Економічна правда.

Зокрема, повідомлено про підозру колишньому директору підприємства “Спецпостач” міжнародного благодійного фонду “Безпека країни”. Встановлено, що очолюване підозрюваним підприємство в 2011-2012 роках згідно з укладеними договорами займалося закупівлею і установкою крісел для головної спортивної арени столиці.

Однак, як випливає з матеріалів кримінального провадження, при проведенні фінансових операцій директор товариства, використовуючи документи фіктивних підприємств, умисно ухилився від сплати до державного бюджету майже 5 мільйонів гривень податків. Дії підрядника кваліфіковані за ч. 3 ст. 212, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 366 КК України.

За результатами розслідування слідчими прокуратури йому повідомлено про підозру і вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

За матеріалами: Економічна правда

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *