Під Києвом 4 години приборкували пожежу на фабриці

Вогонь поширювався дуже швидко, однак рятувальники взяли ситуацію під контроль.

 Понад 4 години тривала пожежа на суконній фабриці під Києвом. Вогнем були охоплені складські приміщення в Березані площею 800 квадратних метрів, ідеться в сюжеті ТСН.

Від одного зі складів лишився лише понівечений вогнем метал, а продукція – халати, білизна, ковдри – вигоріла вщент. Ще одне приміщення пошкоджене, решту 8 складів вдалося врятувати. За попередніми відомостями від очевидців-працівників фабрики, запалало десь на виробничій лінії, а вогонь перекинувся на складське приміщення.

Про причини займання зараз точної інформації немає. «Не було часу розбиратися», – пояснив заступник начальника главку ДСНС у Київській області Сергій Майстренко.

Завдяки тому, що тканина займається легко і горить швидко, пожежа охопила велику територію. За деякою інформацію, рятувальників викликали з певним запізненням. Однак по прибутті фахівці ДСНС швидко взяли ситуацію під контроль і зупинили небезпеку подальшого поширення вогню. На місці працювали вогнеборці з різних районів Київщини – Броварів, Яготина, Переяслав-Хмельницького тощо. Декому довелося здолати 70 км шляху, аби приступити до виконання завдання.

Загалом полум’я приборкували 60 людей і 13 одиниць техніки. Постраждалих у пожежі немає.