Літо Максима Левченка

Ось що власне розповідає сам Максим:

Нарешті, можу відкрити Вам деякі цікаві моменти того, як розпочалось моє цьогорічне літо… Отже, минулими вихідними (18-19 червня) я вперше в житті мав честь працювати ведучим – альтернативної сцени Міжнародного open-air фестивалю ‪#‎РокБулава2016‬, що вже втретє пройшов в‪#‎Переяславі_Хмельницькому‬.

Протягом двох днів роботи (загалом за два дні провів 18 годин концерту!!!) я мав змогу попрацювати з безліччю молодих і талановитих українських рок-гуртів (серед них: Павутиння Шарлоти, Колхозник, ЦВЯХ, NARATOR,The Part of Friend та ін.), а також хедлайнером дорученої мені сцени – відомим німецьким гуртом “Elm Tree Circle”, що в рамках свого туру східною Європою вперше відвідав нашу Батьківщину!

Принагідно, дякую за підтримку і довіру організаторам фестивалю, всім гуртам та вірним глядачам альтернативної сцени, які висловлювали мені свою підтримку, що дуже допомагало в цій нелегкій роботі. Дякувати Богу, все вийшло навіть краще, ніж я собі уявляв!
Дякую за приємне спілкування ведучому головної сцени, талановитому та знаному Іллі Яремі, відомому українському гурту ‪#‎MorphineSuffering‬ за автографи, які вони мені передали прямо на робоче місце, та гурту‪#‎АНТИТІЛА‬ за прекрасні миті їх виступу і дружнє спілкування поза сценою.
Було круто! Сподіваюсь, це лише початок!

роботи + індивідуальний підхід до кожного!!!! І я зараз, доречі, серйозно 🙂

«За 5 годин до відкриття альтернативної сцени #РокБулава2016 - монтаж сцени.»
«Один із моментів розігріву публіки, поки на сцені гурт проводить свій саунд-чек!»
«#MorphineSuffering #РокБулава2016»

P.S: Нуууу, і якщо комусь треба тепер провести якийсь захід (фест, концерт, іменини, весілля) звертайтесь – відтепер маю неоціненний досвід роботи + індивідуальний підхід до кожного!!!! І я зараз, доречі, серйозно

Отож, переяславці, переймайте досвід Максима

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *