Гордон: Щодня Україна на порядку денному російських телеканалів. Де наша контрпропаганда?

Щодня на російських телеканалах виходять пропагандистські сюжети про події в Україні, але українській стороні нічого цьому протиставити, заявив журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон в ефірі телеканала “112 Україна”.

“Я щодня дивлюся російські телеканали. Мені це дуже цікаво з професійного погляду. Щодня у прайм-тайм Україна на порядку денному “Первого канала”, “России”, “России 24”, ТВЦ, “Звезды”, “Пятого канала”, – сказав він.

Російські журналісти професійно “промивають мізки” глядачам, уважає журналіст.

“Тему України висвітлюють настільки професійно з пропагандистського погляду, настільки професійно промивають мізки не тільки росіян, але й мільйонів людей, які дивляться ці телеканали в усьому світі… А що Україна протиставила? Скажіть мені: де наша контрпропаганда? Подивіться наші телеканали! Це ж убозтво. Це не робота, не професійний підхід до справи”, – зазначив Гордон.

У лютому цього року президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО “Про Доктрину інформаційної безпеки України”. Як наголошено в документі: його мета – уточнення принципів формування і реалізації державної інформаційної політики, насамперед щодо протидії “руйнівному інформаційному впливу РФ в умовах розв’язаної нею гібридної війни”.

7,9% громадян України отримують інформацію про ситуацію в країні завдяки російському телебаченню, 87,1% віддають перевагу українським телеканалам, свідчать результати проведеного у грудні 2016 року соцопитування.

За даними Держдепартаменту США, Москва щорічно виділяє $1,4 млрд для забезпечення роботи складної системи пропаганди 30 мовами.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *