“Я вам гарантую”: астролог назвав дату закінчення труднощів України

Державі Україні передбачена ​​непроста доля протягом, як мінімум, 42 років з дня набуття нею незалежності.

Про це  розповів журналістам астролог Влад Росс.

“У нас дуже сильно включився і працює гороскоп від 24 серпня 1991 року з висхідним 11-м градусом Козерога. З одного боку, він королівський, тобто наша країна має майбутнє. Але там же – і Уран з Нептуном, а це – протиріччя . Уран сходив в момент народження нашої країни, звідси весь час якісь перевороти і неспокійна ситуація “, – сказав він.

За оцінками астролога, “все це буде тривати перші 84 роки, але 42 вже точно – напівцикл Урана я вам гарантую. Тобто становлення нашої країни триватиме, як мінімум, 42 роки – залишилося ще 16 років”, – пообіцяв він.

Як передбачив Росс, проблеми, пов’язані з планетою Уран, в тому числі війна на Донбасі, закінчаться до 2019 року. “У нашій країні повинні відбуватися різкі зміни через те, що чільна планета у нас – Уран – в поєднанні з Нептуном. Коли у нас була Революція Гідності і почалася війна на сході, саме на цю точку, на асцендент нашої країни стала планета Плутон – символ смерті, руйнування, катастроф, складних ситуацій. Він зараз там петляє, петляє, і остаточно піде з точки асцендента і призахідного вузла до 2019 року “, – сказав астролог.

“Звичайно, хотілося б, щоб все закінчилося в цьому році, але в 2019 році вже має бути все ясно, ніяких пострілів не буде – це вже точно”, – підкреслив він.

Позитивні зміни в Україні можуть наступити тільки тоді, коли державний прапор країни, як мінімум, буде перевернутий, а як максимум, стане білим, а також коли країна відмовиться від тризуба – символу сокола, що летить вниз, -вважає астролог Влад Росс.

“У політиці Києва і в нашій країні в цілому дуже щастить Левам і Овнам. Але це суперечить нашому земному початку – знаку Тельця. Тому, щоб наша країна була заможною і успішною, символом нашої країни повинна бути корова. Корова, а не сокіл, який летить вниз – тризуб. Так, він полює, він пірнає за здобиччю, але все одно доля країни завдяки цьому символу йде під укіс “, – переконаний астролог.

Він також заявив, що жовтий колір, присутній на прапорі України, “у древніх слов’ян, а також у стародавніх аріїв був символом смерті, скорботи, а також шахраїв”. “Жовтий колір на прапорі – це не є добре”, – сказав Росс. “Тим більше що над ним тяжіє синій колір, а синій колір завжди пов’язаний з владними структурами, з мафією. І поки синій колір буде превалюювати над жовтим (народ), то нічого в нашій країні не зміниться”, – попередив він.

“Звичайно, краще б було, як мінімум, прапор перевернути і позбутися від жовтого кольору, як максимум – зробити білим”, – запропонував астролог.

“Але білий прапор – це ж капітуляція”, – зауважили журналісти. “Ні. Білий колір вважався символом чистоти, прагнення до світла, до Бога … У багатьох країн білий колір превалює в прапорах”, – відповів астролог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *