Пашинський програв суд щодо оборудок із “нафтопродуктами Курченка”

Звертаюся до НАБУ з вимогою провести розслідування щодо усіх учасників справи, причетних до “зникнення” “нафтопродуктів Курченка”, що завдала державі збитків у понад 250 млн грн. написав Дмитро Добродомов, народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції 

Нардеп Сергій Пашинський остаточно програв суд щодо “захисту його честі, гідності та ділової репутації”. Справа тривала 2 роки. Я разом із нардепом Сергієм Соболєвим, а також із “Савік Шустер Студією” та телеканалом “112 Україна” був у цій справі відповідачем. Вчора касаційну скаргу Пашинського було відхилено Вищим спеціалізованим судом України. Наклепу в наших словах немає! НАБУ має розпочати перевірку ймовірної причетності Пашинського до “зникнення” 85 тисяч тонн нафтопродуктів, що належали структурам Сергія Курченка.

Схема проста. Літом 2014-го, після втечі Курченка, конфісковані в нього нафтопродукти потрібно було передати в АТО. Проте ДП “Укртранснафтопродукт”, контрольоване людьми із середовища Пашинського, звертається до суду. Просять, аби їм передали цей бензин на зберігання. Суд прохання задовольняє.

Після чого відбулося рейдерське захоплення нафтобаз. Невідомі в масках спільно із співробітниками МВС вивезли бензин. Бензин відразу ж виставили на продаж, буцімто вийшов строк давності. З порушенням усіх норм, без аукціонів та за заниженими цінами нафтопродукти було продано в одні руки – компанії “Укройлпродукт”, яка належить бізнесмену Сергію Тищенку, близькому соратнику Пашинського.

Потім Приморський суд Одеси приймає абсолютно незаконне рішення, яке фактично скасовує дію законодавства України та “освячує” цю схему.

В результаті, “Укройлпродукт” продавав пальне споживачам за ринковими цінами.

Державі завдано збитків на 250 млн. А частина з цих грошей “осіла” на рахунках у ПАТ “Фортуна-Банк”, який належить… Сергію Тищенку! У військовий час розкрадання армії – це державна зрада. І за це Пашинський і його “паддєльніки” мають сидіти у в’язниці!

Зважаючи на “плідну” роботу ГПУ, яка вже два роки ігнорує цю справу, я навіть не звертатимуся до Луценка.

Тому прошу НАБУ забрати цю справу у ГПУ та розпочати повноцінне кримінальне провадження щодо Пашинського і його ймовірної причетності до розкрадання “нафтопродуктів Курченка”.

Корупціонерам місце за ґратами. І там вони мають сидіти довічно!

Народний депутат України,

Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції,

лідер партії “Народний контроль”

Дмитро Добродомов

 

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *