Пашинський програв суд щодо оборудок із “нафтопродуктами Курченка”

Звертаюся до НАБУ з вимогою провести розслідування щодо усіх учасників справи, причетних до “зникнення” “нафтопродуктів Курченка”, що завдала державі збитків у понад 250 млн грн. написав Дмитро Добродомов, народний депутат, Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції 

Нардеп Сергій Пашинський остаточно програв суд щодо “захисту його честі, гідності та ділової репутації”. Справа тривала 2 роки. Я разом із нардепом Сергієм Соболєвим, а також із “Савік Шустер Студією” та телеканалом “112 Україна” був у цій справі відповідачем. Вчора касаційну скаргу Пашинського було відхилено Вищим спеціалізованим судом України. Наклепу в наших словах немає! НАБУ має розпочати перевірку ймовірної причетності Пашинського до “зникнення” 85 тисяч тонн нафтопродуктів, що належали структурам Сергія Курченка.

Схема проста. Літом 2014-го, після втечі Курченка, конфісковані в нього нафтопродукти потрібно було передати в АТО. Проте ДП “Укртранснафтопродукт”, контрольоване людьми із середовища Пашинського, звертається до суду. Просять, аби їм передали цей бензин на зберігання. Суд прохання задовольняє.

Після чого відбулося рейдерське захоплення нафтобаз. Невідомі в масках спільно із співробітниками МВС вивезли бензин. Бензин відразу ж виставили на продаж, буцімто вийшов строк давності. З порушенням усіх норм, без аукціонів та за заниженими цінами нафтопродукти було продано в одні руки – компанії “Укройлпродукт”, яка належить бізнесмену Сергію Тищенку, близькому соратнику Пашинського.

Потім Приморський суд Одеси приймає абсолютно незаконне рішення, яке фактично скасовує дію законодавства України та “освячує” цю схему.

В результаті, “Укройлпродукт” продавав пальне споживачам за ринковими цінами.

Державі завдано збитків на 250 млн. А частина з цих грошей “осіла” на рахунках у ПАТ “Фортуна-Банк”, який належить… Сергію Тищенку! У військовий час розкрадання армії – це державна зрада. І за це Пашинський і його “паддєльніки” мають сидіти у в’язниці!

Зважаючи на “плідну” роботу ГПУ, яка вже два роки ігнорує цю справу, я навіть не звертатимуся до Луценка.

Тому прошу НАБУ забрати цю справу у ГПУ та розпочати повноцінне кримінальне провадження щодо Пашинського і його ймовірної причетності до розкрадання “нафтопродуктів Курченка”.

Корупціонерам місце за ґратами. І там вони мають сидіти довічно!

Народний депутат України,

Секретар Комітету з питань запобігання і протидії корупції,

лідер партії “Народний контроль”

Дмитро Добродомов

Пашинський програв суд щодо оборудок із "нафтопродуктами Курченка"

 

Пашинський програв суд щодо оборудок із "нафтопродуктами Курченка"

 

Пашинський програв суд щодо оборудок із "нафтопродуктами Курченка"