Суд заарештував частки Мартиненка в трьох компаніях

Солом’янський районний суд Києва за клопотанням детектива Національного антикорупційного бюро заарештував частки статутного капіталу в трьох компаніях, що належать екс-депутату Миколі Мартиненку. Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру судових рішень, передає Liga.net.

23 травня суд ухвалив рішення заарештувати 5% статутного капіталу ТОВ Інтер-Вент, 14% ТОВ Вортекс і 5% ТОВ Техно-Інвест. Мартиненко заборонено здійснювати будь-які угоди, які можуть призвести до переходу прав на належні йому частки майна в статутних капіталах згаданих компаній.

Як свідчать дані Єдиного держреєстру юридичних осіб, бізнес-партнерами Мартиненка у компанії Вортекс були екс-співвласник групи WOG Петро Димінський, Ланна Лагур (швидше за все, родичка співвласника WOG Сергія Лагура), Сергій Перелома (перший заступник глави Нафтогазу), Олександр Морозов (екс-глава Ощадбанку), Ольга Пономаренко та покійний Ігор Єремєєв.

Станом на 2010 рік Вортекс володіла нерухомим майном в Вишгородському районі Київської області. В Техно-Інвесті, де Мартиненко володіє 5%, його партнерами виступають Ігор Керезь (бізнес-партнер Давида Жванії і Мартиненка) і В’ячеслав Циганенко, колишній помічник екс-депутата Жванії.

У компанії Інтер-Вент крім Керезя, партнером Мартиненка є Андрій Щукін, ще один екс-помічник Жванії. Як і Техно-Інвест компанія була акціонером Діамантбанку Мартиненка.