Вже другу добу шукають зниклого на Говерлі хлопчика: його прикмети

Шестирічний Олексій Стефанців, який зник під час сходження групової експедиції на Говерлу на перетині Івано-Франківської та Закарпатської областей 14 серпня, перебував під наглядом рідної бабусі, тітки, дядька і їхніх дітей. Оскільки жінка похилого віку постійно йшла позаду інших альпіністів, хлопчик бігав то до неї, то – вперед до подружжя родичів. Про це розповіла керівниця пресслужби ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Христина Перцович виданню “УНІАН”.

Вона додала, що для всього сімейства це було першим сходженням на найвищу точку України

“У зниклої дитини зріст 110 см, середня статура, волосся коротке каштанове, очі карі. Був одягнений у зелену футболку, штани забарвлення камуфляжу, блакитну кепку з червоним дашком”, – зазначено в повідомленні представниці рятувальної операції.

Орієнтир та особливі прикмети.
Джерело: ГУ Нацполіції Закарпатської області

“Моя сестра разом з чоловіком, з моєю мамою, моїми двома дітьми та її сином йшли на Говерлу. Ми на той час були в дорозі у Яремчі. Планували, що вирушимо завтра, бо запізнюємося. І в дорозі сестра каже, що вона з дітьми відірвалася наперед, а наша мама з молодшим сином – позаду, їм важче було йти. Звичайно, було дуже багато людей. Одні піднімалися, інші – спускалися. Загубитися серед людей було легше, ніж просто у лісі. Мама кликала Олексійка, час від часу він повертався, а потім біг наперед, бо хотів догнати старшого брата. А вже якоїсь миті вона його не побачила”, – каже матір хлопчика Мар’яна Стефанців.

Бабуся одразу почала кликати дитину та запитувати людей, чи не бачили вони хлопчика. Дехто стверджував, що схожа дитина спускалась з гори. Годину родичі шукали хлопчика самостійно, потім викликали рятувальників.

Мати зниклого Олексія додає, що її син комунікабельний, а тому його хтось міг знайти і можливо забрати до себе. А ще дитина любить природу та нічого не боїться.

“Особливість моєї дитини – коли він образиться, то його не докличешся, він буде мовчати і не відгукнеться. І може він образився на когось, тому так. Але я вже не знаю, що думати”, – каже Мар’яна Стефанців.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram