Vodafone підтримує реєстрацію sim-карт за паспортами

Оператор мобільного зв’язку компанія “Vodafone Україна” (ПрАТ “ВФ Україна”, раніше “МТС-Україна”, Київ) підтримує ініціативу комітету Верховної Ради з цифрової трансформації про обов’язкову реєстрацію користувачів мобільного зв’язку по паспорту. Про це Українським Новинам повідомила GR-директор Vodafone Україна Ольга Дейнега.

“Ми в цілому підтримуємо цю ініціативу. Реєстрація – це витратний, однак правильний процес. Головне – з метою захисту прав абонентів – забезпечити тривалий перехідний період проведення добровільної реєстрації. Це дозволить дати максимальній кількості споживачів зареєструватися у вільному і спокійному режимі”, – сказала вона.

Дейнега зазначила, що обов’язкова реєстрація з тривалим перехідним періодом може істотно знизити ризик шахрайських дій відносно мобільного номера, адже ідентифікація власника SIM-карти в разі заміни відбувається тільки з паспортом.

Також реєстрація з використанням будь-якого надійного ідентифікатора дозволить розвиватися, наприклад, мобільної комерції, електронного самоврядування і тому подібне.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram