Світлану Шевченко вже виписали з лікарні

16 серпня, нашу землячку Світлану Шевченко вже виписали з обласної лікарні після перенесеної операції.

Сьогодні розмовляла із Світланою, коли вона була в дорозі, бо якраз поверталася додому із сім`єю. Тримається як боєць, просто молодчина, навіть жартує. Однак, якщо серйозно, то всі ми добре розуміємо – знадобиться певний час на реабілітацію та на те, щоб оговтатися після пережитого.

Там конвеєр, довго нікого не тримають, а я навіть рада, бо вдома і стіни допомагають, – каже Свєта.- Я так вдячна людям, знайомим і незнайомим, які підтримували мене в ці дні…. Мені про це розповідали мої рідні.

Але про це Світлана Шевченко, думаю, краще напише сама, трішки пізніше, як тільки зможе.

Звісно, що ще слабка, звісно, ще боляче, але найважчі перші дні, дякувати Богу, вже позаду.

Тож порадіємо разом за родину Шевченків, за те, що операція зроблена вчасно, а це дуже важливо, та побажаємо Світланочці якнайшвидшого та повного одужання.

***

Люди кажуть: “Гуртом і батька легше бити», а ми скажемо – “Разом робити добрі справи набагато простіше і приємніше”. В житті кожному з нас дуже важливо відчувати, що навколо живуть добрі співчутливі люди, які завжди готові протягнути іншому руку допомоги у тяжку годину. Божа мрія полягає в тому, що ви і я, і всі ми зрозуміємо, що ми, люди, одна велика сім’я на цій планеті, що ми створені для спільності, для добра і для співчуття. ..

Ще Ф. Достоєвський писав, що саме “співчуття є найголовніший і, можливо, єдиний закон буття людського”…

Світлана Помойницька