Поліцейський три роки отримував зарплату навіть не з`являючись на роботі

Співробітник Національної поліції Києва 3 роки числився на роботі і отримував заробітну плату, перебуваючи у Львові і не з’являючись за цей час на місці служби. Про це йдеться в заяві пресслужби Київської міської прокуратури в Facebook

Поліційному вдалося три роки отримувати зарплату завдяки змовою зі своїм керівником. З жовтня 2016 по грудень 2019 року правоохоронець жив у Львові, не виконував свої професійні обов’язки, але при цьому значився на роботі в Києві. Весь цей час поліцейського прикривав безпосередній начальник.

“За даними слідства, співробітник одного з управлінь ГУНП в Києві з метою привласнення грошових коштів, вступив у змову зі своїм безпосереднім керівником, який виступав пособником в зазначеному злочині. Таким чином, починаючи з жовтня 2016 по грудень 2019 року, зазначений працівник поліції отримував заробітну плату за роботу в органах поліції міста Києва при цьому на своє робоче місце не виходив, покладені на нього службові обов’язки не виконував, фактично проживав в місті Львів. Своєю чергою, його безпосередній керівник способами переховував від керівництва ГУНП в м.Києві факт відсутності свого підлеглого на роботі “, – йдеться в заяві.

Поліцейський три роки отримував зарплату навіть не з`являючись на роботі

Збиток державі оцінений в 400 тис. гривень. Зараз вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram