Щеплення від коронавірусу під час святкувань Дня Незалежності планують робити на вулицях

Декілька тижнів поспіль в Україні зростає захворюваність на COVID-19. Вакцинація є найефективнішим способом вберегтися від важкого перебігу хвороби або можливої смерті. Про це повідомляє пресслужба МОЗ

Очільник МОЗ Віктор Ляшко наголосив, що доступ до щеплень повинен бути безперервним. Навіть на вихідних чи на свята.
“Дельта-штам коронавірусу, сотні випадків якого вже зареєстровані в Україні, заразніший. Ймовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби в разі інфікування цим штамом набагато вища, якщо ви не вакциновані. Доступ до вакцин має бути безперервним та зручним. На свята мобільні бригади мають працювати там, де це зручно для людей – як зараз вони працюють в аеропортах та доводять свою ефективність”, – заявив міністр.
  • Нині в Україні є 3 тисячі пунктів COVID-щеплення,
  • Майже 400 центрів масової вакцинації,
  • Тисяча мобільних бригад.

За тиждень у МОЗ планують визначити, які опції їхньої роботи доречні впродовж святкування 30 річниці незалежності України.

“Мета цієї роботи – дати максимально зручно зустрітися вакцині та пацієнту. Пунктам із низьким потоком, можливо, дійсно, слід узяти паузу, аби подумати, як його збільшити, але центри масової вакцинації, особливо в ТРЦ та інших логістично привабливих місцях, мають працювати”, – наголосив Віктор Ляшко.

У деяких регіонах успішно практикують вакцинацію на площах й просто неба. Ляшко зауважив, що цей досвід слід перейняти всім, застосовуючи його під час святкових заходів у центрах міст. При цьому важливо дотримуватись карантинних правил: маскового режиму та дистанції.

Нагадаємо:

Від початку кампанії з вакцинації в Україні провели 7 460 766 щеплень проти коронавірусу.

Загалом проти коронавірусу вакцинували 4 722 695 людей, 4 722 693 з яких отримали першу дозу вакцини, а 2 738 073 – другу.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram