Викрито злочинне об’єднання у Києві, яке наживалося на незаконній евакуації автівок

У Києві викрили злочинне об’єднання, до складу якого входили службові особи виконавчого органу Київської міської державної адміністрації, яке займалося незаконною евакуацією автівок у столиці. Про це повідомляють Офіс генпрокурора, заступник голови КМДА Костянтин Усов у Telegram

Наразі повідомлено про підозру п’яти службовим особам КМДА та двом керівникам приватних компаній.

За даними слідства, один із керівників Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, залучивши керівництво управління з паркування та підлеглих інспекторів, запровадив схему шляхом безпідставної евакуації припаркованих  транспортних засобів з вулиць столиці на штраф-майданчики.

 

Автомобілі власники могли забрати лише після оплати “штрафів”, сума яких була вдвічі більшою за офіційну. До схеми залучили приватні служби, які займаються евакуацією.

Як відомо, щоденно члени організованої групи мали складати 300 актів, на підставі яких приватні служби евакуювали транспортні засоби. Щоб виконувати “денний план”, вони вдавалися до хитрощів – біля припаркованого автомобіля встановлювали знак “Дорожні роботи”.

Силовики провели 30 обшуків, вилучили документи, носії інформації, гроші та інші речові докази. У дома в підозрюваних знайшли “значну кількість” актів огляду та тимчасового тримання ТЗ.

 

У КМДА повідомили, що інспекція наразі “обезголовлена і практично паралізована”, сервери та робочі станції вилучені, а евакуація автівок у столиці не здійснюється. МВС і Генпрокуратура повідомили про підозру керівництву та ряду працівників Інспекції з паркування, підпорядкованої Департаменту транспорту та інфраструктури КМДА – у КМДА кажуть, що роботу Інспекції паралізовано. Про це повідомив у Telegram заступник голови КМДА Костянтин Усов.

“Мене поінформовано, що наразі Інспекція обезголовлена і практично паралізована. Сервери і робочі станції Інспекції вилучені. Евакуація автомобілів, які суттєво перешкоджають дорожньому руху, не здійснюється.

Водії безкарно паркуються на тротуарах, смугах громадського транспорту”, – заявив Усов.

“Згідно з відкритими слідством документами, Нацполіція перевіряє факти нібито перевищення службового становища керівництвом Інспекції у 2019-2020 рр.

КМДА відкрита до органів досудового розслідування. Діє принцип повної готовності до співпраці з правоохоронцями”, – додав він.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram