Автосалони отримали право реєструвати нові автівки: першу вже оформили за 10 хвилин

Автосалони отримали право реєструвати нові автівки, тож покупці зможуть на місці за кілька хвилин отримати повний комплект документів і номерні знаки без відвідування сервісного центру МВС. Як повідомляє пресслужба МВС, першу автівку у салоні зареєстрували за 10 хвилин.

Як зазначається, таке рішення ухвалив Кабмін ще 16 лютого 2021 року. Тепер покупець нового автомобіля може відразу після придбання отримати номерні знаки та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу у стінах автосалону.

“Брати участь у державній реєстрації авто можуть суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю транспортними засобами та стоять на обліку в Головному сервісному центрі МВС. Для цього необхідно отримати доступ та стати користувачем Національної автоматизованої інформаційної системи МВС України”, – йдеться в повідомленні

Нагадаємо:

У найбільшому в Україні центрі “Паспортний сервіс” проводиться тестовий проект у сфері обміну та видачі посвідчення водія. Якщо проєкт покаже непогані результати, то географію надання таких послуг збираються розширити.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”