Вже 5-й день голодує адвокатка родин Героїв Небесної сотні. Її підтримала Супрун

Про це нагадали  керівник ГО Правозахисна ініціатива Богдан Чумак у Facebook, ексочільниця МОЗ Уляна Супрун у Facebook,

В соцмережах набирає обертів флешмоб на підтримку вимог адвоката сімей Небесної сотні Євгенії Закревської, яка 5-й день голодує проти зупинки справ Майдану.

Умови флешмобу на підтримку вимог Закревської:

1. Сфотографувати пляшку води без етикетки.
2. Опублікувати фото в соцмережах з текстом вимог
3. Відмітити 3-х друзів, які мають продовжити флешмоб.

Вже 5-й день голодує адвокатка родин Героїв Небесної сотні. Її підтримала Супрун

У своєму пості Чумак тегнув і спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Закревська вимагає скликати позачергове засідання парламенту та прийнятти закон про ДБР з урахуванням правки, яка розблокує розслідування справ Майдану. Скликати засідання можуть 150 депутатів, або президент.

Звернутися до знайомих народних депутатів із вимогою скликати позачергове засідання Верховної Ради, закликала і Уляна Супрун.

Супрун: ” “Якщо створення умов для розслідування справ Майдану не є першочерговою задачею, яка зараз стоїть перед народними депутатами, спікером Ради, президентом та очільниками правоохоронних органів, є велике питання, що ж тоді дійсно має значення для людей, яким українці довірили найвищі посади в державі”, – написала Супрун.

Чимало процесів, рішень та зрушень в Україні стають можливими не завдяки, а всупереч. Вони стають можливими завдяки людям, що віддані своїй справі та відстоюють справедливість, як Женя. Кожен із нас може допомогти не злити справи Майдану та підтримати Женю”.

Адвокатка Євгенія Закревська оголосила голодування через нерозглянуту парламентом поправку до законопроєкту про ДБР. Правка мала б дозволити слідчим у справах Майдану поновити розслідування. В ГПУ поза тим запевнили, що слідство у справах Майдану не зупинятиметься.

Чому це важливо: Ключове значення має прийняття Верховною Радою закону щодо удосконалення роботи ДБР, який дозволить слідчим прокуратури, що працювали над вказаними провадженнями, перейти до відповідного підрозділу ДБР у спрощеному порядку для більш ефективного подальшого розслідування цих злочинів.