Вищий адмінсуд відкрив провадження за позовом нардепа-“орендодавця Криму” до Порошенка

У Вищому адміністративному суді України від 11 травня відкрили провадження за позовом позафракційного народного депутата Андрія Артеменка до президента Петра Порошенка про скасування указу глави держави в частині припинення його громадянства. Про це повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі ВАСУ.

“11 травня ВАСУ відкрито провадження в адміністративній справі за позовом до президента України – Порошенка Петра Олексійовича, треті особи, які заявлять самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Комісія при президенті України з питань громадянства, Державна міграційна служба України про визнання незаконним та скасування указу президента України від 29 квітня 2017р №119/2017 в частині припинення громадянства України Артеменка Андрія Вікторовича”, – повідомили в суді

У прес-службі розповіли, що адміністративний позов надійшов до ВАСУ від представника нардепа Леоніда Сівакова, а позивачем є сам Артеменко. У ВАСУ зазначили, що президенту України в 5-денний термін з моменту отримання копії постанови пропонується надати письмові заперечення проти позову. “Справа буде розглядатися колегією у складі п’яти суддів. Головуючий суддя Ігор Олендер”, – повідомили в прес-службі суду.