Виробника бронежилетів зобов’язали повернути Міноборони понад 30 млн гривень

Підприємство-постачальник безпідставно визначало ціну з урахуванням сум ПДВ

Суд апеляційної інстанції визнав частково недійсними договори Міноборони з ТОВ “Науково-виробниче підприємство” ТЕМП-3000 “про поставку спеціальних засобів індивідуального захисту та постановив стягнути з нього майже 30,7 млн ​​грн. Про це повідомив відділ ГПУ зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

Судове рішення вступило в силу з дня його прийняття. “Завдяки принциповій позиції Головної військової прокуратури Київським апеляційним господарським судом 22.01.2018 незаонное судове рішення скасовано, прийнято нове рішення, яким позов задоволено та стягнуто з ТОВ “НВП” ТЕМП-3000 “на користь оборонного відомства суми, сплачені як ПДВ”, – йдеться в повідомленні ..

Відзначається, що в травні-жовтні 2014 року було укладено ряд договорів на поставку бронежилетів і шоломів для потреб українського війська з ТОВ “НВП” ТЕМП-3000 “, яке, незважаючи на доповнення до Податкового кодексу України про звільнення на період проведення АТО операцій з поставки таких спецзасобів індивідуального захисту для потреб ЗСУ від ПДВ за ставкою 20%, необгрунтовано визначало ціну з урахуванням сум ПДВ. Тому Міноборони сплатило на рахунок постачальника зайві майже 30,7 млн ​​грн.

Раніше рішенням Господарського суду Києва від 25.10.2017 у задоволенні позовних вимог Міністерству оборони було незаконно відмовлено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *