Володимир Куковальський : хто відповість за наші збитки?

Як повідомив редакції “Вісника Переяславщини” генеральний директор ТОВ «Югенергопромтранс» Володимир Куковальський, станом на вчора підприємство офіційно лист від ДАБІ ще не отримало, хоча про його існування знають. Коли отримають, то обладнання, яке знаходиться на майданчику, буде законсервовано. «Ми обов’язково подамо апеляцію, звернемося в суди: як це так – рік дозвіл був дійсний, а тепер ні? Ми вклали в здійснення проекту значні кошти, тож постає логічне питання – хто відповість за наші збитки?» – сказав гендиректор.
Пан Куковальський знову хоче винних знайти? Не вийде!!!! Чому? Та тому, що винен в нинішній ситуації перш за все він сам. По-перше в тому, що проігнорував рішення громадських слухань, по-друге, тому що вже розпочавши своє  будівництво,  продовжував казати людям навіть з сесійної трибуни неправду про те, що саме споруджує. По-третє, сам подав заяву до міської ради відповідно до якої були змінені містобудівні умови, отож вже з квітня 2016 р. він не мав права будувати ТЕЦ . Ще невідомо у який спосіб він отримав дозвіл  у ДАБІ через кілька місяців після того, як були змінені містобудівні умови і цільове призначення землі (з 1401 на 1302)…. Тому не скасовувати нині свій наказ ДАБІ апріорі не могло…. І на судах, мабуть, багато чого  з’ясується….
А на його “логічне” запитання можна дати лише одну логічну відповідь – сам винен! Навіть зараз, коли дозвіл на будівництво ДАБІ скасувало, ТОВ “Югенергопромтранс” продовжує будівництво!!!! До речі, залякувати когось нині тим, що хтось щось повинен компенсувати бізнесменам, які самі й створили таку ситуацію та напругу в місті, просто цинічно…. Чи памятають у ТОВ “Югенергопромтранс” про те, що  підприє́мницька дія́льність — це самостійна, ініціативна, систематична, на ВЛАСНИЙ РИЗИК господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку?
ТОВ “Югенергопромтранс” тепер сподівається на “найчесніші” в світі суди?….. Ну що ж – побачимо… Часи хоч і повільно, але змінюються
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *