ЗАМІСТЬ ЗВІТУ ПО СИТУАЦІЇ НА БОРИСОГЛІБСЬКІЙ МЕР ВИРІШИВ ПРИНИЖУВАТИ ЛЮДЕЙ

Два тижні тому, без жодних оголошень і попереджень, розпочалися роботи по укладанню тротуарної плитки на Борисоглібській площі. Ну, нарешті, зраділи переяславці, адже всю весну і майже все літо були змушені “скакати” по піску або обходити по проїжджій частині дороги неприглядну ділянку тротуару, ремонт якої розпочався ще восени 2018 року та так і не був завершений. Більше того, хоч це й не було передбачено Проектом, з тротуару зняли старі бетонні плити. Давайте згадаємо, як все починалося.

Тендер, який проводився у 2018 році щодо облаштування тротуару від Борисоглібської площі до автовокзалу, виграло ТОВ “ІБК “Еліт строй”. На проведення робіт по укладанню 3342 кв м тротуарної плитки КП Переяслав-Хмельницьке ВУКГ уклало угоду з фірмою-переможницею тендеру на суму 3 мільйони 517 тисяч 550 гривень, перерахувавши авансом 30% від їх вартості, а саме 1 мільйон 055 тисяч 265 грн. На ці кошти ТОВ “ІБК “Еліт строй” закупило якісь матеріали і роботи почалися.

Але, видно, щось пішло не так чи не туди…

Читайте у свіжому випуску газети великий матеріал про те, чому ситуація із укладанням тротуару на Борисоглібській площі  стала аж наскільки гострою, про що мовчить міський голова Тарас Костін та як з усіх сил чиновники намагаються заховати кінці у воду…..

До речі, на сьогоднішній день у кримінальному провадженні    №42019111100000129  з’явився ще один пункт, який внесено відповідно до заяви переяславців щодо зловживання службовим становищем, розтрати коштів під час укладання тротуарної плитки на Борисоглібській площі.

Світлина від Тараса Костіна.

Світлина від Тараса Костіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *