ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ КІНОТЕАТРОМ І ТЕЦ?

На першому пленарному засіданні чергової 50-ї сесії міської ради, яке відбулося 29 березня 2018 року, розглядалися два важливі питання щодо долі комплексу колишнього кінотеатру. Обидва прийняті рішення виглядають, м’яко кажучи, неоднозначними. Перше стосувалося передачі індивідуально визначеного майна кінотеатру з балансу комунального підприємства “Дирекція міської кіновідеомережі” в оперативне управління відділу культури і туризму. Що характерно, на сайті міської ради та в розісланих депутатам матеріалах у додатку до проекту рішення переліку майна не було. Тобто, головне – щоб проголосували, а потім туди можна вписати що завгодно. Тільки згодом, після наполягань обранців громади, перелік майна в проекті рішення з’явився….

Скажете, а що ж може бути спільного між ТЕЦ, яку планують запустити в Переяславі і приміщенням колишнього кінотеатру,  в якому свого часу знаходилася тютюнова фабрика і яке  було побудоване приблизно 1906 року?

Картинки по запросу переяслав-хмельницький кінотеатр фото

Картинки по запросу тец переяслав хмельницький фото

Картинки по запросу тец переяслав хмельницький фото

Дізнайтеся про знайдені паралелі  та про ті питання, на які сьогодні так і не вдалося отримати  відповіді, у свіжому номері газети

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *