Водіїв-порушників ловлять за допомогою “швидких”

Як повідомило МВС у Facebook, в Україні стартували профілактичні заходи “Увага! Спецсигнали!”: на дороги виїхали автомобілі спецпризначення з маячками і сиренами, мета яких – не тільки їхати на виклик, а й перевіряти пильність водіїв.

Водіїв-порушників ловлять за допомогою "швидких"

Протягом двох тижнів триватимуть спільні відпрацювання патрульної поліції, швидкої допомоги та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Патрульні перевіряють, як водії пропускають авто зі спецсигналами.

За декілька годин патрульні вже виписали 64 адміністративних протоколи на водіїв, які не надавали дорогу та не забезпечували безперешкодний проїзд спецтранспорту.

Перший заступник голови патрульної поліції Олексій Білошицький: “Такі заходи ми проводимо для того, щоб нагадати водіям про важливість давати дорогу спецтранспорту й актуальність цієї проблеми. Адже існують непоодинокі випадки, коли водії ігнорують маячки і звукові сирени та свідомо не пропускають оперативні автомобілі. Але не треба забувати, що спецтранспорт спішить на виклик, бо хтось потребує негайної допомоги, а втрачений час може коштувати комусь життя”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *