Єрмак розповів послам G7 про плани Зеленського

Як передає пресслужба ОП, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак у четвер, 13 лютого, зустрівся з керівництвом посольств країн “Великої сімки” і проінформував політиків про ситуацію на Донбасі та майбутні кроки в рамках Мінського процесу

“Позиція президента є незмінною: ми хочемо зробити все необхідне, щоб припинити війну та провести місцеві вибори по всій території України наприкінці жовтня. Ми працюємо 24/7, бо це стосується життя наших громадян”, – наголосив Єрмак.

Нормандський саміт у Парижі, як наголосив він, був доволі успішним. Його результатом, зокрема, стало взаємне повернення утримуваних осіб наприкінці грудня-2019.

“Темп щодо роботи над списками та поверненням наших людей не буде зменшено”, – сказав Єрмак, нагадавши, що Володимир Зеленський провів заміну в групі, яка займається цим питанням.

За результатами останньої зустрічі в Мінську (12 лютого) практично узгоджена одна з трьох точок для нового розведення. За словами очільника ОП, українська сторона прагне максимально пришвидшити цей процес.

Єрмак висловився і про свою роботу на новій посаді. “Хочемо бути зразком відкритості та демократичності. Це повинен бути офіс дуже ефективних людей, основна мета яких – успіх президента й України. Тому зроблю все, щоб обмін думками та інформацією був ще більш плідним”, – сказав керівник Офісу президента послам “Великої сімки”.

Він також подякував дипломатам та їхнім країнам за підтримку України й висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *