Данілов: щодо 108 осіб у рішенні РНБО допущені помилки, винні вже або звільнені, або понижені в посаді

У рішенні РНБО про санкції щодо кримінальних авторитетів і злодіїв в законі допустили помилки щодо 108 осіб. Помилки вже виправлені, а вісім осіб, причетних до допущених помилок, вже або звільнені, або понижені в посаді.

У рішеннях РНБО, які готувалися раніше, були свідомі або несвідомі помилки щодо 108 кримінальних авторитетів, які ми вже виправили.Об це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу в п’ятницю, 15 жовтня.

“Наступне питання, яке ми розглядали в порядку денному, питання щодо інформації про стан виконання протокольного доручення, яке стосується застосування санкцій щодо контрабандистів і злодіїв в законі. Почали з питання криміналітету. Був доповідь міністра внутрішніх справ. На превеликий жаль, в рішеннях РНБО, які готувалися раніше, були свідомі або несвідомі помилки щодо 108 осіб, які ми вже виправили. Міністр поінформував, що вісім осіб, причетних до оформлення цих документів, понесли покарання. Частина з них звільнено з лав Міністерства внутрішніх справ, дві людини знижені в ранзі цього міністерства”, – сказав Данілов.

За його словами, РНБО доручив голові МВС провести додаткову перевірку стосовно дев’яти осіб зі згаданого списку санкцій. Данило зазначив, що стосовно кримінальних авторитетів і злодіїв в законі “триває робота”.

“Було прохання людей, які задаються питанням волонтерів, наших батальйонів, стосовно дев’яти осіб, які були внесені в цей список. Їхнє бачення – що треба провести додаткову перевірку цих осіб. Є протокольне доручення міністру зробити таку перевірку і, в разі необхідності, внести на найближче засідання РНБО відповідні пропозиції щодо цих осіб, які повинні пройти додаткову перевірку ще і Міністерства внутрішніх справ”, – додав він.

“Ми отримали звіт, де вони зараз перебувають. З усіх 17 злодіїв в законі, які були під санкціями, на сьогоднішній день жоден з них не перебуває на свободі. Частина з них покинула територію нашої країни, інша перебуває в СІЗО”, – підсумував секретар РНБО.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram