Сьогодні засідання РНБО: що розглядатимуть

Президент Володимир Зеленський 15 жовтня збирає засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО). На ньому планують розглянути питання використання надр. Про це повідомляється на Facebook-сторінці РНБО.

“Президент України Володимир Зеленський доручив Секретарю Ради національної безпеки і оборони України Олексію Данілову організувати проведення 15 жовтня 2021 року о 16:00 у Києві засідання РНБО України (Офіс президента України)”, — йдеться в повідомленні.

При цьому у відомстві не оприлюднили порядок денний засідання.

Як повідомив ЗМІ міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Абрамовський, засідання буде присвячено темі використання надр, зокрема стосовно “кінцевих бенефіціарів, рівня прозорості, видачі дозволів, аналізу виконання”. При цьому він припустив, що на засіданні не розглядатимуть питання заборони приватним компаніям продавати газ за ринковими цінами.

“Поки це на рівні чуток. Я думаю, що до цього не дійде, це моє особисте бачення. Я думаю, що занадто багато регулювання теж недобре для ринку, для інвестицій у галузі”, — сказав Абрамовський.

Водночас він не виключив, що члени РНБО розглянуть питання енергетики. Говорячи про ймовірні відставки в Кабміні, міністр сказав:

“Почуємо. Дуже багато чуток і про мене в тому числі. Будемо дивитися. Це фракція вирішує, яка делегувала на посади. І вони вирішують залишатися нам, чи час змін настав”.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram