Вітренко про ціни на газ для українців в опалювальний сезон

Голова правління НАК “Нафтогаз Україна” Юрій Вітренко висловився про ціни на газ для населення, і пояснив, які категорії споживачів ризикують платити за “блакитне паливо” значно більше. Про це він розповів в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера“.

Вітренко запевнив, що “Нафтогаз” не планує підвищувати ціни на газ для потреб громадян взимку 2021-2022, і вартість – фіксована.

“Ми, продаючи газ за ціною 7,42 гривні для потреб населення робимо так, щоб ціна на газ для потреб населення цієї зими не підніметься”, – наголосив він.

Водночас Вітренко звернув увагу, що для інших споживачів (зокрема, бюджетних організацій) ситуація з тарифами значно складніша.

“Коли ціни на ринку почали підвищувати дуже швидко з’ясувалося, що більшість постачальників – це недержавні компанії, вони є ненадійними постачальниками, вони не виконують свої зобов’язання”, – говорить керівник національної акціонерної компанії.

Він також додав, що в НАК роблять так, щоб установи зараз змогли купувати газ “у надійного постачальника, такого, як “Нафтогаз”, за ціною в 2-3 рази нижче, ніж поточна спотова або місячна ціна”.

“Щоб вони купували за фіксованою і прогнозованою ціною”, – уклав Вітренко.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram