Loading...

Вбивати не можна стерилізувати. Де поставити кому?

Проблему безпритульних тварин у Переяславі вирішують, хто як може: деякі містяни вже давно з доброї волі і за власний кошт займаються їх стерилізацією та доглядом, дехто бурчить на любителів тварин у соцмережах, мовляв, вже дістали зі своїми псами. Є й такі, які намагаються взагалі не помічати братів наших менших, допоки якийсь пес не вкусить його самого чи когось із його близьких. На жаль, трапляються й ті, що розкидають їжу з отрутою, калічать тварин або ж тихцем підкидають до багатоквартирних будинків приплід із власного двору.

Нещодавно хтось дуже «гуманний» та «добрий» потруїв псів, які жили на міському пляжі. Працівники рятувальної станції та риболовних баз, помітили що зменшилася кількість як цуценят, яких сюди періодично звозили безвідповідальні містяни, так і дорослих собак. Можливо, це й списали б на те, що їх, мовляв, забрали стерилізувати, якби не постраждали собаки, які охороняли території тамтешніх баз… Їх власники стали свідками болючих наслідків отруєння тварин.

То в чому ж він — ефективний метод зменшення популяції безпритульних тварин? Як містяни бачать вирішення цієї проблеми та за чий кошт її треба розв’язувати? Чи вважають містяни такою ж гострою ще й проблему безпритульних кицьок? Про це ми й спробували дізнатися. Читайте у свіжому номері газети

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *