Loading...

В Україні оголосили новий призов на службу: стали відомі подробиці

Президент України Петро Порошенко в п’ятницю, 7 липня, підписав указ про призов на строкову військову службу до лав Національної гвардії України в серпні 2017 року.

Про це повідомила прес-служба голови держави.

“Призвати в серпні 2017 року на строкову військову службу в Національну гвардію України придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу”, – йдеться в тексті указу №178/2017.

Крім того, указом уряду доручено визначити чисельність громадян України, які підлягають призову в серпні 2017 року на строкову військову службу в Національну гвардію України, та обсяги видатків для проведення такого заклику.

Нагадаємо, указ президента №44/2017 від 24 лютого 2017 року передбачав терміни призову громадян на строкову військову службу в квітні-травні і жовтні-листопаді поточного року.

“Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягнули 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу: в квітні-травні 2017 року; у жовтні-листопаді 2017 року”, – зазначалося в указі президента від 24 лютого.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *