Кінець світу 19 листопада: маг повідомив важливі деталі

День 19 листопада 2017 року не може стати останнім у житті людства; він несе інші події.

Про це “Обозревателю” розповів маг ведичної традиції Ігор Мехеда.

Маг проаналізував цю чергову дату кінця світу, “запланованого” в зв’язку з наближенням до Землі планети Нібіру. “Число 19 у всіх стародавніх релігіях, перш за все, в релігіях єгипетської групи, є втіленням найвищого божества, Бога Абсолюту. Коли в храмах організовують богослужіння, використовують 19 елементів, 19 молитов, 19 звернень до Всевишнього. Розрізняють також 19 втілень Абсолюту, 19 шляхів до Всевишнього. Навіть у такій релігії як бахаїзм є 19 ступенів до Всевишнього – шлях до божественного”, – повідомив він.

Ігор Мехеда також навів значення двох карт Таро, що відносяться до Старших Арканів: №19 і №11.

“На 19-й карті Таро зображено сонце – символ щастя”, – нагадав він.

У свою чергу, числом 11 в системі Таро “завжди позначається біла, милостива добра магія”. На карті зображено жінку, що розриває пащу лева. “Лев – символ внутрішньої сили людини, а жінка символізує душу. Таким чином, це зображення говорить про те, що наша душа може управляти неконтрольованими силами – як всередині нас, так і в зовнішньому світі”, – пояснив маг.

Таким чином, “19.11 не може бути кінцем світу, а може бути тільки початком якогось божественного циклу”, – наголосив він.

Кінець світу 19 листопада: маг повідомив важливі деталі

І додав: “Інша справа, що нові енергії, які прийдуть у наш світ, змінять його на краще. Той, хто ці зміни прийме, буде щасливий. А якщо людина не хоче змін, то ці зміни для неї дійсно як кінець світу, тому що вона звикла жити по-старому”.

Ігор Мехеда також зауважив, що з давніх-давен політики і бізнесмени використовували страх людини за своє життя в своїх цілях. “Щойно тільки людині вдається вселити страх, провину і сумнів, вона стає керованою. Це закон психології лідерства, який використовували мало не з Стародавнього Єгипту”, – запевнив маг.

Злякавшись кінця світу, людина переключає свою увагу з по-справжньому важливих проблем – збільшення податків, зменшення зарплати та інших. І починає “інтенсивно купувати продукцію” релігійних течій, які зробили кінець світу джерелом прибутку, – підсумував він.

Як писав раніше “Обозреватель”, посилаючись на прогноз нумерологів, портал Planetxnews повідомив про те, що нова катастрофа, в результаті якої все живе на планеті загине, відбудеться 19 листопада, оскільки саме в цей день до Землі максимально близько підійде горезвісна планета X, відома як Нібіру.