Льовочкіни визнали, що літали у Москву

У фракції «Опоблоку» прокоментували інформацію про те, що, можливо, Юлія та Сергій Льовочкіни, а також Юрій Бойко нещодавно побували в Москві.

Про це вони заявили в кулуарах Верховної Ради, передає Цензор.НЕТ.

Вадим Новинський заявив, що йому не цікаво, куди літають його колеги, а також зазначив, що Вадим Рабинович, який оприлюднив цю інформацію, «переходить червону лінію». Разом з тим, Михайло Папієв заявив, що швидше за все це «качка», яку поширює його колега із фракції. У свою чергу, сама Юлія Льовочкіна підтвердила, що була у столиці Росії.

«Це не секретна інформація. У Третьяковську галерею ходила», – заявила Льовочкіна, зазначивши, що ніякої іншої мети поїздки до Москви у неї не було.

Сергій Льовочкін, відповідаючи на прохання підтвердити або спростувати інформацію про польоти до Москви, заявив: «До Росії я рекомендую літати всім представникам нинішньої влади.

Вони повинні робити все, щоб налагодити дипломатичні відносини. І для того, щоб вирішити питання миру на сході країни. Для цього потрібні дипломатичні переговори, спілкування з російськими колегами».