Loading...

В районі блокади залізниці в Луганській області розрізали рейки

В районі блокади ділянки залізниці в Луганській області невідомі зловмисники розрізали рейки ділянки Луганськ-Попасна. Про це йдеться на сайті DonPress

Позафракційний нардеп, учасник блокади Володимир Парасюк на своїй сторінці в соцмережі написав: «Не знаю, хто це зробив, але я переконаний, що це були свідомі українці, яким набридла війна. Тепер точно ніхто нікуди не поїде».

Семен Семенченко також прокоментував подію: “В блокаді торгівлі на крові раптово з’явився новий фактор! Хлопці повідомляють що в кілометрі від них, в районі “сірої зони” невідомі демонтували рейки. Очевидно місцеві патріоти України втомилися чекати поки скінчиться війна і вони вирішили припинити фінансування окупантів щоб наблизити її закінчення. Хоча може бути і провокація. Інших версій у мене немає. У будь-якому випадку по цій лінії вже ніхто нікуди не їде”

Нагадаємо, що “Штаб блокади торгівлі з окупантами” заявив, що у випадку сценарію силового розгону протестувальників, він буде вимушений перейти до партизанських методів боротьби проти російської окупації і фізічного знищення магістралей, по яких йде фінансування тероризму і торгівлі на крові.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *