Депутат: Парламент зобов’язаний засудити агресію з боку Російської Федерації

Парламент зобов’язаний засудити агресію з боку Російської Федерації, вважає народний депутат VII-VIII скликань Єгор Фірсов.

-Коли Почалися обстріли Авдіївки, інформаційне поле заповнили питання про те, чому мовчить Європа? і де заява Трампа про загострення ситуації? Але такі питання можуть бути виправдані в тому разі, якщо є позиція України. І мова йде не про усну заяву міністра Клімкіна на черговому брифінгу. Я кажу про офіційну заяву вищого законодавчого органу країни.

Такий досвід уже був, коли сталася трагедія в Волновасі, яка забрала 12 життів. Тоді парламент прийняв постанову «Про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей міжнародніх організацій відносно засудження триваючої агресії Російської Федерації проти України» а також «Про Звернення до Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, національних парламентів держав – членів ЄС, США, Канади, Японії та Австралії щодо масового розстрілу людей під Волновахою в Україні». Я був серед співавторів цієї постанови і хочу сказати, що вона принесла результати. Таке офіційне звернення зобов’язує зарубіжних політиків реагувати і робити це офіційно. Вже мовчу, що втрачені 6 днів, і парламент повинен був зібратися відразу після обстрілів. Але втрачати ще стільки ж часу – просто не розумно, – йдеться в повідомленні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *