Loading...

«Укрзалізниця» відмила через депутатів БПП мільярд гривень

Посадові особи «Укрзалізниці» створили схему відмивання коштів через компанії, пов’язані з депутатами Верховної Ради України від БПП Богданом та Ярославом Дубневичами. Про це в інтерв’ю DT.UA розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«ПАТ« Укрзалізниця »ввело схему відмивання коштів шляхом використання підставних компаній, які нібито за результатами конкурсних торгів повинні забезпечувати надання послуг, постачання товарів, а фактично є лише ланкою для передачі коштів« Укрзалізниці »в конвертаційні центри. Основними учасниками цієї схеми є фірми, афільовані з Дубневичами », – розповів він.

Міністр стверджує, що тільки за минулий рік за допомогою цих схем було відмито близько 1 млрд грн. «Як наслідок, за 2016 рік у конвертаційні центри дійсно було направлено близько мільярда гривень« Укрзалізниці », – підсумував Омелян.

Нагадаємо, у листопаді журналісти антикорупційного сайту «Наші гроші. Львів» опублікували масштабне розслідування, з якого випливає, що за неповні два роки підконтрольні братам-депутатам Дубневичам будівельні компанії отримали замовлень майже на мільярд гривень – і практично усі ці замовлення зосередженні на території двох виборчих округів, де були у 2014 році обрані Дубневичі.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *