Loading...

Сотні тисяч доларів: озвучена сума контракту Демчишина з “Нафтогазом”

Колишній міністр енергетики та вугільної промисловості  Володимир Демчишин повинен отримати 645 тисяч доларів за 4-річний контракт з Національною акціонерною компанією “Нафтогаз України”. Про це йдеться в даних про контракти “Нафтогазу України”, передають “Українські новини”.

“Чотирирічний контракт колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина з Національною акціонерною компанією” Нафтогаз України ” на посаді члена наглядової ради передбачає його винагороду в розмірі 645 тис. доларів”, – пише агентство.

Винагорода 3 незалежних членів наглядової ради – Маркуса Річардса, Чарльза Проктора і Пола Уорвіка – становить 860 тис. євро. Їх контракти діють до 23 березня 2020 року.

Відзначається, що серед оприлюднених “Нафтогазом” контрактів за 2016 рік, контракт голови наглядової ради Юлії Ковалів відсутній. До звільнення з державної служби вона не мала права на винагороду від “Нафтогазу України” за посаду голови наглядової ради. Ковалів звільнилася з посади першого заступника міністра економіки в середині листопада 2016 року.

Як повідомлялося, кандидатура Демчишина в якості п’ятого члена наглядової ради НАК “Нафтогаз України” була подана за погодженням з президентом України Петром Порошенко.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *