Уряд змінив перелік доходів, які враховуються при оформленні субсидії

У Кабінеті міністрів переглянули і прийняли програму по структурі доходів українців при призначенні пільг на оплату ЖКП. Так, за словами політиків, тепер оформити субсидії стане набагато простіше.

Постанова була прийнята під час засідання уряду. Тепер при призначенні субсидії не будуть враховуватися гроші, які громадяни отримують в якості компенсації за нанесення шкоди здоров’ю. Зазначеною постановою уточнюється сукупність усіх доходів українців, і з проекту були вилучені деякі позиції, що стосуються регресних виплат, оскільки доходом не може вважатися компенсація за шкоду здоров’ю. У Кабміні зазначили, що ці кошти громадяни витрачають на лікування і ліки, а також на подальшу реабілітацію.

Андрій Рева, міністр соцполітики, заявив, що інші види виплат будуть враховуватися при нарахуванні субсидій та підрахунку доходів, тому підписана постанова може носити тільки збалансований характер, і вона ніяк не вплине на підвищення витрат з державного бюджету України на субсидування. Рева навів приклад – при нарахуванні будуть враховувати навіть дохід від земельної частки паїв.