У мережі “АТБ” з’явився біорозкладаний пакет з кукурудзяного крохмалю

У мережі “АТБ” з’явився біорозкладаний пакет з кукурудзяного крохмалю. Про це повідомляє генеральний директор корпорації “АТБ” Борис Марков.

З 15 березня в усіх магазинах нашої торгової мережі ми запустили проект продажу екопакетів з кукурудзяного крохмалю. Поки в тестовому режимі, написав гендиректор на сторінці у Фейсбуці

Новий екопакет АТБ виготовлений з кукурудзяного крохмалю з додаванням полімолочної кислоти та має сертифікат “OK COMPOST” home.

Це означає, що пакет повністю біорозкладається протягом 12 місяців при переміщенні його в грунт, і при цьому не завдає шкоди навколишньому середовищу. Необхідні умови для повного розкладання такого виду упаковки – це волога, СО2 і біомаса.

У мережі "АТБ" з'явився біорозкладаний пакет з кукурудзяного крохмалю

Наразі біорозкладаний пакет з кукурудзяного крохмалю в АТБ представлений в одному розмірі – 30х50см з максимальним навантаженням 7 кг. Вартість – 3 гривні 50 коп. Термін використання даного пакета не більше 9 місяців.

Соціально відповідальне ведення бізнесу – одне з пріоритетних завдань корпорації “АТБ”. Програми, спрямовані на розв’язання екологічних проблем, поліпшення екологічної ситуації в місті, країні в цілому, є неодмінною частиною стратегії компанії.

У мережі "АТБ" з'явився біорозкладаний пакет з кукурудзяного крохмалю

Одночасно з переходом на біорозкладні пакети, компанія “АТБ-Маркет” пропонує своїм покупцям купувати екосумки багаторазового використання.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”