Loading...

УРЯД МОЛДОВИ ЗБИРАЄТЬСЯ ВІДПРАВИТИ ВІЙСЬКОВИХ НА НАВЧАННЯ ДО УКРАЇНИ ПОПРИ ЗАБОРОНУ ДОДОНА

Своєю чергою Додон вже скасував відповідну постанову уряду.

Уряд Республіки Молдова хоче, аби молдавські військові взяли участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017 в Ураїні.

Про це заявив прем’єр-міністр Павло Філіп на засіданні кабміну, передає Newsmaker.

“Напередодні була скасована поїздка на навчання в Україні. До цього таким же чином були скасовані ще п’ять поїздок. Я вважаю, що підстав для цього немає. Ні для кого не секрет, що участь оплачується на 80% партнерами і організаторами. А ось відмова вже обійшлася нам в 5 млн леїв. Нікому не потрібна нетренована армія. Я пропоную включити до порядку денного рішення уряду про участь наших військових у навчаннях”, – заявив Філіп.

Після цього президент Молдови Ігор Додон призупинив дію постанови уряду країни про участь військовослужбовців у військових навчаннях в Україні.

“Відповідно до Конституції Республіки Молдова ухвалив рішення призупинити сьогоднішню постанову уряду про участь молдавських військових у військових навчаннях в Україні”, — написав він у facebook.

Нагадаємо, Додон заборонив молдавським військовим брати участь у навчаннях в Україні. Він розпорядився, щоб всі приготування до навчань були скасовані, а організаторів Rapid Trident сповістили про те, що Нацармія Молдови не братиме участі в заходах.

Про це йдеться в його указі Міністерству оборони республіки у відповідь на намір відомства направити 57 військовослужбовців на навчання Rapid Trident, які організовуються спільно з НАТО.

Він вказав, для реалізацій цих дій необхідний дозвіл верховного головнокомандувача.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *