Порошенко позбавить громадянства всю грузинську команду? А зрадників, сепаратистів не помітить?

Olena Ksantopulos:

Так це все-таки виявилося правдою … Вперше ця інформація з’явилася кілька днів тому. Я вирішила почекати. Виявилося, все вірно – Порошенко готується позбавити українського громадянства всю грузинську команду. Почну по порядку.

Петро Олексійович влаштував собі розминку. Днями він позбавив громадянства трьох осіб, в тому числі Артеменка і Боровика. Артеменко спочатку звинувачували в державній зраді за те, що він раптом вистрибнув з нізвідки і запропонував людям з адміністрації Трампа вирішити питання по Криму, віддавши його в оренду Путіну. Якщо держзрада, тоді судіть. Він був громадянином України, чому суду над ним не було? Чому його не заарештували? Але, ні, його позбавили українського громадянства, запропонувавши валити в Канаду і жити далі розкошуючи. За допомогою Артеменко випробували одну зі схем по Криму. Не прокатало. Тепер треба влаштувати йому прилюдно прочуханку. На “посадити” не домовлялися. Він, звичайно, подасть до суду, тому що президент не має права кого б то не було позбавляти українського громадянства без згоди цього самого громадянина. Він може тільки призупинити дію українського громадянства. Або, якщо Артеменко все ж добре пробашляют, він тихо звалить і заляже на дно. Вибачте за жаргон.

Що стосується Боровика, то одеська про-російська мафія, що править зараз цим містом, спить і бачить не тільки Боровика без громадянства, а й усіх грузин закопаних по горло в прибережному піску. З цієї нагоди, на одному з каналів запитували мнение такого собі депутата від БПП Голуба. Господи, там така ненависть палахкотіла, що в трьох словах його промову можна підсумувати так: так, так, так, усіх цих грузинських покидьків треба позбавити українського громадянства! Позбавити, позбавити і ще раз позбавити! Боровик теж подасть до суду на президента Порошенко. На цей раз до Європейського.

Потренувавшись на тих, хто потрапив під руку, до осені Петро Олексійович планує позбавити громадянства всю грузинську команду.

У мене питання – що ж ми самі? Знову промовчимо? Саакашвілі зі своєю командою не зробив нам нічого поганого. Багато поганого нам зробив президент Порошенко. Особисто для мене, через всіх своїх широко відомих злочинів і махінацій, Порошенко перестав бути легітимним президентом. Не знаю, як для кого, а у мене країна без президента. Я за нього не голосувала, так що він, в будь-якому випадку, не мій президент. Я, було, повірила йому на самому початку, коли він качав всіх нас заощадити на другому турі, оскільки гроші можна було витратити на придбання канадських вертольотів, але після першого брехні, мою довіру до нього відрубало з кістками і сухожиллями. З тих пір було тільки гірше.

У мене багато питань до нас з вами. І про Євробачення, і про байкерів, і про свято на довгій червоній доріжці, і про те, що з 30 млн. на організацію цього третьорозрядного кон’юнктурного конкурсу, 20 млн. тупо сперли. І про те, що за цей місяць на східному фронті понад сорок наших захисників полягло. Заради чого вони гинуть? Хто відповість? Заради того, щоб в Києві і у Львові розважалися?

Ну, і сюди ж Саакашвілі і його команду. Він зробив Грузію іншою. Він приїхав допомогти нам зробити Україну іншою. Домовився з Порошенком, що в Одесі покаже на що здатний, Петро Олексійович пообіцяв допомогу і підтримку, потім тупо кинув. З Порошенко не можна домовлятися точно так же, як не можна домовлятися з Путіним. Саакашвілі не хотів повірити в те, що Порошенко піде зовсім іншою дорогою. Адже ми теж не відразу розкусили азаровського міністра, якого обрали відразу ж після кривавої лазні на Майдані.

Так що є над чим подумати. І поки ще є трохи часу на ці роздуми. Я не знаю, народ, якщо ми себе ще хоч за щось поважаємо, мовчати не можна. Не можна зраджувати тих, хто прийшов на допомогу і сам опинився в біді…

У мережі активно обговорюють цю інформацію:

Наталья Черненко А у меня вопрос а судьи, военные, депутаты и т.д. что остались в Крыму и приняли участие в создании днр и лнр хоть одного человека лишили гражданства? Да каждый из нас имеет в своем окружении людей которые неукраинцы по своей сути но с украинскими паспортами.
Это позор

Максим Еленский а есть законные основания? Не на эмоциях, а вот так, на основании конкретной статьи и пункта закона о гражданстве?

Світлина від Olga Ferguson.

Inna Benkendorf Во время Майдана возникла надежда, показалось, что мы люди, личности, но к сожалению, то были единицы, которые впоследствии погибли в котлах и боевых действиях, к позору нации остались одни слизни, коллаборанты и приспособленцы, которым все по фиг. Нет, конечно остались ещё и патриоты, но они настолько разобщены, что практически нет надежды на какие то действия. Что делать? А хрен его знает?!

Лариса Шишкина Они нас давно продали и предали восточному небрату. Неужели и это проглотим? Тогда нам действительно грош цена и будем иметь то что заслужили.

Sergey Sevastidi Народ терпит. И, что интересно, никто не хочет признать свои ошибки