“СІМ’Я” ЯНУКОВИЧА ВКРАЛА БЛИЗЬКО 40 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ – ЗАСТУПНИК ГЕНПРОКУРОРА

За два з половиною роки оточення Януковича розікрало один держбюджет України.

Протягом двох з половиною років Віктора Януковича в кріслі президента він та його оточення розікрали близько 40 млрд доларів США. Це як один державний бюджет.

Про це в ефірі UMN сказав заступник генерального прокурора України Євген Єнін.

“Злочинна організація Віктора Януковича включала в себе декілька груп впливу. За версією слідства, їх сьогодні сім. Ми (ГПУ) детально дослідили діяльність одного з сімох крил злочинної організації – це крило, яке діяло під дахом Курченка, Клименка. Зазначені особи контролювали діяльність певних сфер народного господарства України, – сказав Єнін.

Заступник генпрокурора уточнив, що “вони лише з Дніпропетровської області кожного місяця стягували приблизно 100 мільйонів доларів США, кешем. Це були так звані податкові майданчики. Далі ці гроші пропускалися через коло банківсько-фінансових операцій. Це крило тримало під собою тисячі фіктивних підприємств, за діяльність яких відповідали близько 400 фінансових експертів. Решта 600 експертів відповідали за зв’язок цієї грошової маси і діяльність підприємств із зовнішнім світом. Тобто ідеться про діяльність міжнародного “відмивочного” хабу, де гроші відмивалися за кордон, а далі вже “відбілені” використалися на придбання нерухомості, футбольних клубів, яхт, депутатських голосувань, або так зване реінвестування в Україну – тобто купівля облігації внутрішньої державної позики”.

Тим часом стало відомо, хто керує “віджатими” бойовиками заводами та комбінатами на окупованому Донбасі.