Коболєв отримає 37 млн грн у разі дострокового звільнення з “Нафтогазу”

Розмір вихідної допомоги главі “Нафтогазу” прописаний у трудовому контракті.

Якщо Кабмін захоче звільнити Андрія Коболєва з посади глави НАК “Нафтогаз України” з причин, що не стосуватимуться його роботи, посадовцю буде виплачена вихідна допомога в розмірі 12-місячного середнього заробітку, розрахованого за останні 2 місяці роботи.

Це випливає з трудового контракту Коболєва від 13 квітня 2016 року, копію якого мають у своєму розпорядженні “Українські новини“.

Так, згідно із контрактом посадовий оклад Коболєва складає 1,041 млн гривень. Крім того, глава “Нафтогазу” отримує щомісячну премію “на умовах і в розмірі відповідно до колективного договору підприємства”.

Преміювання працівників “Нафтогазу” можливо на рівні до 200% від посадового окладу. 100% премії від окладу виплачується щомісячно за виконання виробничих функцій і завдань, ще 100% можливо за внесок у загальні результати роботи.

Таким чином, максимальна місячна винагорода очільника “Нафтогазу України” може досягати 3,123 млн гривень. З огляду на зазначене, вихідна допомога Коболєва може становити від 12,5 до 37,5 млн гривень.

Нагадаємо, в 2016 році Андрій Коболєв задекларував сумарний дохід у розмірі 19,323 млн гривень, що в 3,2 рази перевищує його сумарний дохід за 2015 рік.