Кримські окупанти заявили про приватизацію українських держпідприємств

Окупаційна влада Криму готуються провести приватизацію двадцяти одного українського державного унітарного підприємства, незважаючи навіть на те, що окупаційна кримська прокуратура визнала ці дії незаконними з точки зору права держави-агресора.

Про це повідомляє блогер з ніком «Крымский Бандеровец».

Окупаційна влада Севастополя має намір провести приватизацію 21 українського підприємства. Директор так званого «Департаменту майнових і земельних відносин Севастополя» заявив, що уряд міста планує протягом найближчих трьох років передати в приватні руки 21 підприємство, більшість з них займаються благоустроєм міста та обслуговуванням його інфраструктури – аеропорт Севастополь, «Севастопольський центр землеустрою та геодезії», «Благоустрій Севастополя» та інші. Крім того, в їх числі є і кілька пансіонатів. За задумом окупантів, більшість цих суб’єктів господарювання будуть перетворені у господарські товариства.

Також окупанти повідомили, що пансіонати Севастополя перейдуть у приватні руки в 2019 році. На їхню думку, ці кроки будуть сприяти розвитку міста, його інфраструктури та благоустрою, а також забезпечить більш раціональне використання майна цих суб’єктів господарювання. Так звана «Прокуратура Криму» визнала ці рішення незаконними, однак це не заважає окупантам їх виконувати.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *